Obecní úřadznak ČR

Kontaktní a identifikační údaje. Statistické údaje.

Povinně zveřejňované informace

Popis úřadu
Organizační struktura úřadu. Kontaktní údaje na pracovníky úřadu. Úřední hodiny.

Poskytování informací a příjem podání
Způsob poskytování informací podle zák. č. 106/99 Sb. Příjem podání žádostí a odvolání. Výroční zprávy o poskytování informací.

Vyhlášky, zákony a usnesení zastupitelstva
Místní vyhlášky. Výčet důležitých právních předpisů. Usnesení zastupitelstva. Výběrová řízení.

Rozpočet
Informace o příjmové a výdajové části rozpočtu v současném a minulém roce.

ROZPOČET schválený_2015.xls

ROZPOČET schválený_ 2016.xls

Elektronická podatelna
On-line formulář pro zaslání zprávy na obecní úřad

Registr oznámení

Zákon č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů ukládá veřejným, funkcionářům povinnost podávat příslušnému evidenčnímu orgánu formou čestného prohlášení oznámení o jiných vykonávaných činnostech, oznámení o majetku a oznámení o příjmech, darech a závazcích, která jsou evidenčním orgánem vedena v registru oznámení.

K nahlížení do registru v elektronické podobě je nutno získat přístupové jméno a heslo, které se vydává po vyplnění a ověření žádosti.

Pokyny pro žadatele o přístup do registru oznámení

Žádost o nahlédnutí do registru

Veřejné zakázky