Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Aktuality - archiv

Aktuality - archiv


Sběr bioodpadu v Rebešovicích

Dne 24.5.2012 byl u obchodu přistavěn kontejner na bioodpad, kam lze ukládat:

PLEVEL, TRÁVU, LISTÍ, DŘEVINY DO 8 cm, OVOCE, ZELENINU

Prosíme o dodržování a nevhazování jiného odpadu než je výše uvedeno.

NEVHAZOVAT ODPAD ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU.

Tuto službu zajistila obec Rebešovice pro své občany zdarma a záleží jen na nás, jak tuto službu budeme využívat. Pokud se v kontejneru objeví jiný odpad, než je uveden výše, zaplatí obec jednou tak větší poplatek než za bioodpad a příště již žádný kontejner nebudeme na bioodpad zajišťovat.
Děkujeme za pochopení.Království komety

Obec Rebešovice uzavřela smlouvu o vzájemné propagaci mezi Kometa Group, a.s. a Obcí Rebešovice. Kdo má zájem z občanů Rebešovice o vstupenky na utkání Komety Brno, lze objednat na OÚ Rebešovice. Tyto vstupenky je nutno uhradit a vyzvednout nejpozději 2 dny před daným utkáním.

kometa[1].pdfTříděný odpad

odpad.jpg
Jak třídit odpad? Informace o tom, co do kterého kontejneru patří najdete na přiložených letácích. Prosíme obyvatele Rebešovic, aby udržovali pořádek kolem kontejnerů a řádně ukládali a "sešlapávali'' plasty a papír. Děkujeme za pochopení a spolupráci. Dne 12.1.2012 došlo k výměně kontejnerů na sklo. Prosíme občany, aby sklo vkládali do tzv. "zvonů". Dále jsou 2 zelené kontejnery nově označeny oranžovými potisky - sem vkládejte krabice od džusů, mléka .... Do žlutých kontejnerů vkládejte pouze plasty.

tříděný odpad - papír.pdf
tříděný odpad - plasty.pdf
tříděný odpad - sklo.pdf