Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Výzva pro jubilanty obce Rebešovice

Výzva pro jubilanty obce Rebešovice Dlouholetou tradicí v Rebešovicích je činnost Sboru pro občanské záležitosti, který připravuje každý měsíc pro své občany – jubilanty s trvalým pobytem na území obce osobní návštěvu v místě bydliště za účelem gratulace k životnímu jubileu (70, 75, 80 a dále každý rok), zveřejňování jubilea ve vitríně u obchodu, a také jednou ročně připravuje pozvání na slavnostní setkání dříve narozených spoluobčanů Rebešovic (od 60 let).

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, nemůžeme nadále bez Vašeho předchozího souhlasu uskutečňovat výše zmíněné návštěvy jubilantů, zveřejňovat jubilea ve vitríně u obchodu a také ani zvát na slavnostní setkání dříve narozených spoluobčanů Rebešovic.

Prosíme občany, kteří dovrší zmíněného jubilea a mají zájem o osobní návštěvu zástupce obce a člena sboru pro občanské záležitosti spojenou s gratulací, zveřejňování jubilea nebo o pozvání na slavnostní setkání dříve narozených spoluobčanů Rebešovic, aby vyplnili a potvrdili svým podpisem souhlas ke zpracování osobních údajů. (Můžete souhlasit i jen s jednou možností).

Potřebný formulář je k dispozici na OÚ Rebešovice nebo si ho můžete stáhnout /zde/ formular.docx a vytisknout , podepsaný prosím zašlete na uvedenou adresu nebo předejte osobně Vy nebo Vaši rodinní příslušníci na OÚ Rebešovice.

Děkujeme a přejeme Všem pevné zdraví.